Nasza oferta  Multimedia Cafe  Nasze produkty  Kontakt   Multimedia Cafe

Multimedia Cafe jest firmą informatyczną, powstałą w 1997 roku w Gdańsku. Impuls do utworzenia firmy dała okrągła rocznica 1000-lecia Gdańska - pierwszym naszym wydawnictwem była multimedialna wersja znakomitego albumu książkowego pt. "Był sobie Gdańsk".
Firma od początku jest silnie związana z Pomorzem. Kolejne nasze wydawnictwo "Przedwojenny Sopot" utwierdziło tę pozycję. Przy tworzeniu tych wydawnictw współpracowaliśmy z Fundacją "Dar Gdańska", która dostarczyła do nich większość materiałów.

Początkowo firma zajmowała się tworzeniem wydawnictw multimedialnych na płytach CD-Rom. W kolejnych latach zaczęliśmy zajmować się także internetem. Zaowocowało to stworzeniem serwisu internetowego Urzędu Miejskiego w Sopocie, utrzymywanego następnie przez naszą firmę. Serwis ten był bogato ilustrowany materiałami o dawnym i współczesnym Sopocie. Zaopatrzony był również w całkowicie cyfrowy plan miasta wykonany w naszej firmie.

W 2003 roku firma przeszła znaczną reorganizację. Wkroczyliśmy na rynek internetowy z nowymi produktami - programami Cafe News i Cafe Chat.

W roku 2005 nawiązaliśmy współpracę z firmą PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, dla której wykonaliśmy system monitorowania portali internetowych NetPatrol. Firma PRESS-SERVICE Monitoring Mediów przejęła również program Cafe News.

Wszystkim Użytkownikom naszych programów życzymy wielu niezapomnianych wrażeń z ich używania. My ze swej strony zobowiązujemy się do dołożenia najwyższych starań, tak, aby nasze produkty zawsze wyróżniały się na rynku.

Multimedia Cafe.

Outsourcing, usługi informatyczne, oprogramowanie, programy, aplikacje, programowanie, na zamówienie, pisanie programów, c++, c#, ASP, NET, SQL, MSSQL, javascript, plugin, IIS, klient-serwer, client-server, obróbka, dźwięku, RSS, Reader, monitoring, video, Outsourcing informatyczny it, c++,usługi informatyczne,Gdynia,usługi programistyczne,programowanie, C++,ASP,C#,aplikacje,programy,Outsourcing C++ C#,usługi pisanie programów informatyczne,aplikacje serwerowe i desktopowe c++ c#,programistyczne, roboty internetowe c++ c#,systemy informatyczne c++ c#,Outsourcing it asp,programowanie,usługi informatyczne i programistyczne,Gdańsk,Sopot,Gdynia,trójmiasto,usługi pisanie programów,prace informatyczne

 Label © Multimedia Cafe 1997 - 2017