Nasza oferta  Multimedia Cafe  Nasze produkty  Kontakt   Cafe News

Cafe News jest nowoczesnym czytnikiem RSS (Agregatorem Aktualności).

Aplikacja Cafe News rozwijana była w firmie Multimedia Cafe od roku 2003. W roku 2005 została sprzedana firmie PRESS-SERVICE Monitoring Mediów.

System Cafe News stworzony w Multimedia Cafe, oparty jest o architekturę klient-serwer, w której aplikacje użytkowników łączą się z centralnym serwerem zajmującym się gromadzeniem najświeższych wiadomości. Aplikacje klienckie mogą również pobierać wiadomości w formacie RSS z dowolnych serwisów. Częścią składową systemu jest serwer NetPatrol zajmujący się monitoringiem setek portali internetowych. Dane z monitoringu udostępniane są w aplikacji klienckiej.

Więcej na temat aplikacji Cafe News można przeczytać na stronie serwisu Cafe News
Outsourcing, usługi informatyczne, oprogramowanie, programy, aplikacje, programowanie, na zamówienie, pisanie programów, c++, c#, ASP, NET, SQL, MSSQL, javascript, plugin, IIS, klient-serwer, client-server, obróbka, dźwięku, RSS, Reader, monitoring, video, Outsourcing informatyczny it, c++,usługi informatyczne,Gdynia,usługi programistyczne,programowanie, C++,ASP,C#,aplikacje,programy,Outsourcing C++ C#,usługi pisanie programów informatyczne,aplikacje serwerowe i desktopowe c++ c#,programistyczne, roboty internetowe c++ c#,systemy informatyczne c++ c#,Outsourcing it asp,programowanie,usługi informatyczne i programistyczne,Gdańsk,Sopot,Gdynia,trójmiasto,usługi pisanie programów,prace informatyczne

 Label © Multimedia Cafe 1997 - 2017