Nasza oferta  Multimedia Cafe  Nasze produkty  Kontakt   NetPatrol

Program NetPatrol jest aplikacją serwerową, służącą do monitorowania serwisów internetowych.

Aplikacja składa się z wielowątkowego modułu Robota Internetowego zdolnego do przeszukiwania milionów stron internetowych na dobę, oraz z bazy danych użytkowników, zdolnej pomieścić dziesiątki tysięcy klientów dla których prowadzony jest monitoring. Każdy z klientów może mieć zdefiniowanych wiele zleceń zawierających dziesiątki słów kluczowych, które będą następnie poszukiwane na przeglądanych stronach internetowych.
Specjalne algorytmy przeszukiwania powodują, że nie zostaną przeoczone żadne nowe informacje pojawiające się w monitorowanych serwisach. Dostęp do aplikacji możliwy jest przez zwykłą przeglądarkę internetową.

Aplikacja pracuje w środowisku IIS-a (serwera Windows). Została napisana w języku C++, co zapewnia jej ogromną wydajność.

Obecnie NetPatrol jest częścią systemu Cafe News, oraz używany jest w firmie PRESS-SERVICE Monitoring Mediów do monitorowania kilkuset portali internetowych.

Outsourcing, usługi informatyczne, oprogramowanie, programy, aplikacje, programowanie, na zamówienie, pisanie programów, c++, c#, ASP, NET, SQL, MSSQL, javascript, plugin, IIS, klient-serwer, client-server, obróbka, dźwięku, RSS, Reader, monitoring, video, Outsourcing informatyczny it, c++,usługi informatyczne,Gdynia,usługi programistyczne,programowanie, C++,ASP,C#,aplikacje,programy,Outsourcing C++ C#,usługi pisanie programów informatyczne,aplikacje serwerowe i desktopowe c++ c#,programistyczne, roboty internetowe c++ c#,systemy informatyczne c++ c#,Outsourcing it asp,programowanie,usługi informatyczne i programistyczne,Gdańsk,Sopot,Gdynia,trójmiasto,usługi pisanie programów,prace informatyczne

 Label © Multimedia Cafe 1997 - 2017